HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

IdeaSoft 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Ekibimiz ve ofislerimiz

IdeaSoft Libadiye Genel Merkez binamız ve GOSB Teknopark AR-GE Şubemiz olmak üzere toplam 2 ofisten oluşmaktadır. 100+ E-ticaret tutkunu ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.

ÖDÜL VE BAŞARILARIMIZ

Her yıl Deloitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 4 sene üst üste yer almıştır. TEPAV Türkiye 100, Bilişim 500 ve birçok etkinlikte de ödül almıştır. Basın bültenlerimizi ve basında yer alan IdeaSoft haberlerini görmek için lütfen tıklayınız.

Copyright © 2016 l wwww.360tasarim.com Tüm Hakları Saklıdır.
e ticaret, eticaret, e ticaret yazılım, e ticaret sitesi, sanal mağaza, web tasarım sakarya, elektronik ticaret, online satış, e-ticaret sitesi, eticaret yazılımı, eticaret paketleri, e-ticaret sistemleri, online satış yazılımı,eticaret sakarya, eticaret adapazarı, internetten satış, webdeb satış